1.  Zamówione artykuły zostaną dostarczone do Klienta wedle jego wyboru za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub Poczty Polskiej. Dane na przesyłce zawierać będą imię i nazwisko oraz adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia. 

2. W paczce może zmieścić się maksymalnie:

Kurier GLS- 9cm standardowej pianki o wymiarach (szerokość- 120cm, wysokość- 200cm).

Pocztex 24h- 17cm standardowej pianki o wymiarach (szerokość- 120cm, wysokość- 200cm).

3.  Paczki wysyłamy w ciągu 1-2 dni robocze(może zdarzyć się opóźnienie)

4. Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni od dnia dokonania ostatecznego potwierdzenia zamówienia przez Klienta i stanowi czas, w jakim obsługa Sklepu przygotuje zamówione artykuły i wyda przesyłkę firmie kurierskiej, celem dostarczenia do Klienta. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki, wynikające z podania błędnych danych adresowych Klienta lub innych przyczyn przez Klienta zawinionych.

5.  W przypadku większych zamówień może zaistnieć konieczność realizacji zamówienia w osobnych partiach. O powyższym klient zostanie niezwłocznie poinformowany, jednocześnie zostanie mu przedstawione wyliczenie kosztów związanych z transportem w osobnych partiach – który to transport może być w takim wypadku droższy. Po przekazaniu ww. informacji klient będzie miał prawo zrezygnować ze złożonego zamówienia bądź wyrazić zgodę na zaproponowane warunki.